Skip links

Kurallarımız

OYUN KURALLARINA UYMANIZ KORKU EVİ OYUN GÜVENLİĞİ İÇİN ÖNEMLİDİR.

Oyunumuza katılan tüm misafirlerimiz kuralları kabul etmiş sayılır.

Oyun süresi 60 dakikadır. Korku evine geç kalan ekiplere ek süre verilmez.

Oyun güvenliği için kendinize ve arkadaşlarınıza zarar verecek hareketlerden kaçınmalısınız ve verilen talimatlara uymalısınız. Aksi durumda oyun güvenliği açısından oyunu sonlandırma hakkı Korku evindedir.

Korku evinde fotoğraf, video çekimi ve ses kaydı yapmak kesinlikle yasaktır.

 

Korku evine silah, bıçak vb kesici veya ölümcül tehlikesi olabilecek herhangi bir araç-gereçle girmek kesinlikle yasaktır.

Oyuna başladıktan sonra korku evinde wc, yeme, içme gibi ihtiyaçlarınızı gideremezsiniz.

Korku evleri hamileler, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp hastaları vb. sağlık sorunu olanlar için uygun olmayabilir. Sorumlulukları kendilerine aittir.

 

Oyun sırasında sizin de korku unsurlarına kasıtlı temas etmek, tekme, yumruk atmak cisim fırlatmak gibi davranışlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde oyunun korku seviyesi değiştirme ya da oyunu sonlandırma hakkı korku evine sahibindedir.Aksi halde oyununuz sonlandırılır

Korku evinde şiddet, zorlama veya güç kullanmanızı gerektirecek hiçbir unsur bulunmamaktadır. Bu nedenle lütfen etrafınıza zarar vermeyiniz, aksi takdirde oluşabilecek hasarlardan oyuncular sorumludur.

Gerilim Dolu Anlara Hazır Mısınız ?

Thescape olarak bizimle gerçekten korkunç ve gerilim dolu bir deneyim yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz. Rezervasyonlarınızı yaptırın ve korkunun doruklarını yaşamaya hazır olun!

Hızlı Menü

Thescape © 2023. Tüm hakları saklıdır. KVKK
Bu web sitesini kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.